Edho Avukat Kim?(EN iyi 5 ipucu)

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Avukat Ebru karakterine Dilşad Şimşek hayat vermektedir.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Efraim kimdir?

Tam adıyla Ömer Levent Ülgen, 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da dünyaya geldi. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, televizyon sunucusu olan Levent Ülgen bugün 58 yaşında.

EDHO nun damlası kimdir?

Sema Öztürk, 23 Haziran 1977 yılında İstanbul’da dünya geldi. Oyunculuğa 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisinde Yasemin rolüyle başladı. Meryem dizisinde Tülin Sargun rolünü canlandırmıştır. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Avukat Damla karakterine hayat vermiştir.

Ebru hangi bölümde ölüyor?

Ebru, kızı ve annesiyle İskender’in eline geçer. 93. Bölümde İskender Büyük Ebru ve Elif’i bomba yüklü bir arabaya koyar ve patlatır. Ebru hayatını kaybederken, Aron Feller sonrasını düşünerek Elif’i oradan kurtarır.

Edhodaki Ebru kim?

EDHO’daki hain de yayınlanan son bölümle ortaya çıktı. Dizide Dilşad Şimşek’in canlandırdığı Ebru ‘nun Çakırbeyli ailesine ihanet ettiği ortaya çıkınca izleyiciler şoke oldu.

EDHO Melike kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Melike Meftun’u Selda Alkor muhteşem oyunculuğu ile her bölüme damga vuruyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Melike Meftun’u Selda Alkor performansıyla her zaman kendine hayran bıraktırıyor. Selda Alkor, 1965 yılında Ses Dergisinin açtığı yarışmada birinci olarak sinemaya başladı.

EDHO özlem kim?

Edho Özlem ‘in gerçek adı Selin Işık.

Eskiya dunyaya hukumdar olmaz kac yilinda basladi?

Savaş Özdemir (d. 8 Mayıs 1970, İstanbul), Türk oyuncu. İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nden 1991 yılında mezun oldu ve aynı yıl Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu bölümünü kazandı.

You might be interested:  Yasal Danışman Kim Olabilir?(Mükemmel cevap)

EDHO terapist kimdir?

Zeynep Elçin 16 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bugüne kadar Savaşçı, Kimse Bilmezs ve Kırlangıç Sevdası gibi pek çok dizide rol almıştır. Son olarak EDHO ‘da fizyoterapist Pınar karakterine hayat verecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *