Avukat Hülya Kuranın Eşi Kim?(Soru)

Ahmet Kuran Hülya kuranın neyi oluyor?

Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır.

Avukat Hülya kuranın kocası kimdir?

Üniversiteden mezun olduğu yıl Selami Kuran ile nikah masasına oturan Hülya Kuran’ın eşi de kendisi gibi hukukçu. Eşi Selami Kuran bir hukuk profesörü. Evli olan Hülya Kuran’ın biri kız biri erkek 2 çocuğu var.

Av Ahmet kuran kaç yaşında?

Ahmet Faruk Kuran, 1987 yılında İstanbul, Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Şanlıurfa, Viranşehir nüfusuna kayıtlıdır. 50. Yıl Mertek İlköğretim, Kemal Hasoğlu Ortaokulu ve Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Süper Lisesini tamamlamıştır.

Selami kuran kim?

Selami Kuran, doçentlik ve profesörlük unvanlarını Marmara Üniversitesi’nin akademik kadrosunda bulunanyken edindi. Selami Kuran ve ailesi. Fakültenin Milletlerarası Hukuk Ana Bilim Dalı Başkanı olan Kuran, bunun yanı sıra İstanbul Barosu’na kayıtlı bir avukat.

Esra Erol ve eşi ne iş yapıyor?

Ali Özbir 1968 yılında dünyaya geldi. Ali Özbir iş adamı. Ali Özbir mesleki çalışmaları turizm sektöründe çalışıyor. Otel ve eğlence merkezleri bulunan Ali Özbir babası ise Kürt İdris lakaplı mafya babasıydı.

Esra Erol nereli ve kaç yaşında?

Esra Erol 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldi. Asıl Adı Esra Erol Özbir’dir. Anne tarafından Sinoplu olan Erol ‘un babası göçmendir. Polis bir babanın çocuğudur. 5 çocuklu bir ailenin ferdidir. Kütahya’da ilköğreniminin ardından Kız Lisesi’nde Çini ve Seramik bölümünde eğitim gördü.

You might be interested:  Avukat Olmak Için Ne Yapmalıyım?(Çözünme)

Esra Erol hangi okuldan mezun?

boğaziçi üniversitesi tıp fakültesiyle yan yana olan fakülte. iletişim fakültesinin tam karşısında. doğu meydan’dadır. odtü hukuk ‘la kardeş okuldur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *