Avukat Ahmet Kuran Annesi Kim?(EN iyi 5 ipucu)

Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır.

Ahmet Kuran Hülya Kuran’ın oğlu mudur?

Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami Kuran çiftinin çocuğudur. Kuran ‘ ın ayrıca Zeynep isminde bir kız kardeşi bulunuyor. Avukatlık yapan başarılı isim ayrıca Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır. Ahmet Kuran sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyor.

Avukat Ahmet Kuran kiminle evli?

Eşi Selami Kuran bir hukuk profesörü. Evli olan Hülya Kuran ‘ın biri kız biri erkek 2 çocuğu var. Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışıyor.

Av Ahmet kuran kaç yaşında?

Ahmet Faruk Kuran, 1987 yılında İstanbul, Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Şanlıurfa, Viranşehir nüfusuna kayıtlıdır. 50. Yıl Mertek İlköğretim, Kemal Hasoğlu Ortaokulu ve Kırımlı İsmail Rüştü Olcay Süper Lisesini tamamlamıştır.

Hülya kuran kaç yaşında nereli?

Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamladı.1996 yılında Marmara Üniversitesi’nin hukuk bölümünden mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli.

Selami kuran kim?

Selami Kuran, doçentlik ve profesörlük unvanlarını Marmara Üniversitesi’nin akademik kadrosunda bulunanyken edindi. Selami Kuran ve ailesi. Fakültenin Milletlerarası Hukuk Ana Bilim Dalı Başkanı olan Kuran, bunun yanı sıra İstanbul Barosu’na kayıtlı bir avukat.

You might be interested:  Avukat Makbuz Nasıl Kesilir?

Avukat Hülya kuran Ahmet Kuran kardeş mi?

Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır.

Avukat Hülya kural kiminle evli?

İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamladı. Marmara Üniversitesi’nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli.

Esra Erol ve eşi ne iş yapıyor?

Ali Özbir 1968 yılında dünyaya geldi. Ali Özbir iş adamı. Ali Özbir mesleki çalışmaları turizm sektöründe çalışıyor. Otel ve eğlence merkezleri bulunan Ali Özbir babası ise Kürt İdris lakaplı mafya babasıydı.

Esra Erol nereli ve kaç yaşında?

Esra Erol 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldi. Asıl Adı Esra Erol Özbir’dir. Anne tarafından Sinoplu olan Erol ‘un babası göçmendir. Polis bir babanın çocuğudur. 5 çocuklu bir ailenin ferdidir. Kütahya’da ilköğreniminin ardından Kız Lisesi’nde Çini ve Seramik bölümünde eğitim gördü.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *